Întrebare recomandată | Anonim5566 a întrebat:

TPU, ma ajutati cu un sfat? Imi transpira palmele foarte tare si nu stiu ce sa fac. Are cineva vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:

Tie iti trebuie sacumperi pastile din alea efervestente ia din alea si iti asigur eu ca iti trecewinking

| carinutza373 a răspuns:

Are legatura cu calciul, deci consumă mult calciu, o sa ti se vindece, din pastile sau nu mai stiu eu ce! FUNDA?

| Score a răspuns:

Stii ce-ti trebuie tie? Pastile efervescente cu calciu si d3 / pudra de talc (rezerva nelimitata)

| Anonim5566 explică (pentru Score):

Si cu pudra ma dau pe maini? big grin