| syjey a întrebat:

Imi tremura mainile, dar mai ales in momentele de tensiune, ce pot face ca sa-mi nu-mi mai tremure va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Baiatu cu asa ceva vrei tu sa mergi in legiune? trebuie sa stii ca dac nu treci viza medical nu intri tati in legiune stina, cu asa sintome nici in armat romana nu itri,

| bangau91 a răspuns:

Pai in momente de tensiune. Respira adanc in piept si iti trecewinking

| syjey explică:

De unde sti tu ca-i un simpotm? Nu te-ai gandit probabil ca nu manac tot ce este necesar nu dorm cat trebuie consum cafea? asta nu-i un simptom.

| eurynomus a răspuns:

Nu te mai masturba