| Justmeandmysmile a întrebat:

Imi urasc picioarele! Daca merg pe talpa mai inalta sau pe tocuri mi se vad in partea dreapta (la laba piciorului drept), respectiv cea stanga(la laba piciorului stang) venele. Nu pot sa port sandale ca se vede urat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Poate nu esti obisnuita cu tocuri

| AndreiP98 a răspuns:

Poate ti se vad pentru ca esti prea slaba.

| Mary_5158 a răspuns:

Daca vrei sa mergi pe tocuri si te sfiezi de picioarele tale, poarta pantaloni cu incaltaminte innalta

| AlExXa_1969 a răspuns:

Wdsdhwedle

| eye5779 a răspuns:

Nu m-ai purta