| Gigi2345 a întrebat:

Am o durere la picior mai exact la oușoarele piciorului. Abia merg cu el. Durerea este la piciorul stang. Tin sa mentionez ca ma doare si in partea stanga si in partea dreapta. Ambele oușoare. Ce poate sa fie? Mulțumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Numai ortopedul poate sa gaseasca ce ai acolo.