| GaNgSty a întrebat:

In afara de alergat ziceti`mi va rog niste exerciti pentru a da jos stratul adipos de pe piept " tate facute din grasime ".
Cum pot accelera proesul de dat jos al stratului adipos de pe intregul corp daca mananc usor si fac si sport?
Am auzit ca pot cere L-Catrina de la facmacie findca accelereaza procesul.
Imi puteti va rog da cateva detalii in plus?
Funda ^___^!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Nu te indopa cu medicamente si creatina pentru ca in momentul in care n-o sa mai iei, cum corpul tau o sa fie obisnuit cu ele, o sa te ingrasi foarte foarte tare. O sa ajungi intr-un stadiu mai rau decat esti acum. Asa e cu toate medicamentele de slabit/dormit/ si altele.
Fa si tu o cura de slabire daca vrei. Nici nu trebuie sa te chinui. Elimini painea prajelile si dulciurile. Mai putin ulei + alergat/sala/orice sport si o sa slabesti. Dar daca mananci paine zi de zi si cornuri cu ciocolata sau stiu eu ce...sau o portie de mancare cat pentru un cal atunci n-o sa slabesti, oricate medicamente ai lua... si oricat ai alerga. Pentru ca tu tot ce dai jos la alergat pui inapoi prin mancat tot felul de mancaruri nesanatoase.
Si daca mananci mai putin cu 100 de calorii pe zi o sa slabesti. 100 de calorii inseamna o jumatate de felie de paine. Nu zice nimeni ca trebuie sa te infometezi. Putin cate putin

1 răspuns:
| fabilescu a răspuns:

Incearca niste abdomene si flotari.dau rezultate in timp dar pe deasupra lucrezi masa musculara