| GaNgSty a întrebat:

Funda!
Sunt baiat si sunt obez si inteleg ca prin abdomene pot scapa de stratul adipos al burtii dar care exercitii sunt mai bune pentru a scapa de " tate " findca sunt cam iesite din comun si se vede foarte urat...
Funda!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Cum au zis si astia: alergarea e pentru strat adipos, abdomenele pentru formarea si conturarea pachetelor. 1 ora pe zi, zilnic alergat. vei da jos strat adipos de pe tot corpul, inclusiv tate. fara junk food, sucuri, grasimi din carne (preferabil putina carne rosie, mai multa carne alba), evita zaharurile si nu manca dupa 18.00. daca vrei sa grabesti slabitul ia de la un magazin de suplimente L-carnitina (este un aminoacid, deci nu are cum sa iti dauneze, si e natural)

8 răspunsuri:
| GaNgSty explică:

Mersi mult :] si Bogea... fiecare are un defect tu de exemplu esti ratat...

| Flydream a răspuns:

Pentru a scapa de stratul adipos, trebuie sa alergi....alege-ti o zi, si alearga putin, dupa o saptamna mareste distanta de alergare si iti garantez ca vei scapa de burta

| kostyx a răspuns:

Baga alergare prin parca... o ora de alergare pe zi face minuni... nu te vei mai recunoaste

| scoobydoo a răspuns:

Niciodata nu poti scapa cu abdomene de stratul de grasime! ca sa scapi de stratul ala nu trebuie sa mai mananci mult, dupa ora asa nu trebuie sa mai bagi nimic in gura, abdomenele sunt pentru conturarea "pachetelelor " de muschi

| Bogea a răspuns:

Ca sa scapi de tate e suficient sa iei un cutit foarte bine ascutit si pac!
Ai terminat!
Sau poti sa iti pui tzatzele pe taietor si sa rogi pe cineva sa ti le taie cu toporul!

| rocketguy3321 a răspuns (pentru Bogea):

Raspunsu' tau trebuia sa impresioneze pe cineva? sau sa fie amuzant in felul tau de a-l intelege? esti tare, frate!

| Bogea a răspuns (pentru rocketguy3321):

Hai sictir!

| rocketguy3321 a răspuns (pentru Bogea):

Hai frate ca un raspuns amuzant, inteleg, da' al tau ii chiar retardat, sincer...