| Cr7adi a întrebat:

In cat se reface productia naturala de testosteron dupa un ciclu de danabol 15 mg pe zi luat 8 zile, in mod natural?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de organism. In mod normal, cam in 4-5 saptamani. daca dupa 6 luni ed la intreruperea tratamentului nu s-a normalizat nivelul de testosteron, este nevoie de investigatii si tratament endocrinologic, fiindca inseamna ca leziunea testiculara este ireversibila

| Jipa95 a răspuns:

Cam o luna asa, sper sa nu ma insel, asta stiam si eu