| Belmondo a întrebat:

astazi am inceput primul meu ciclu cu Danabol Balkan da nu stiu cum sa le administrez am luat 1 pastila dimineata dupa micul dejun si una inainte de antrenament vreau sa tin tratamentul o luna de zile dupa care sa nu mai iau dar ce pastile sa iau pentru ficat si cum sa le administrez si cum cand maresc doza cu danabol

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai si ce mai folosesti? Danabolul nu se ia singur, ca nu are niciun efect, decat sa retina apa.

Trebuie luat cu testosteron injectabil, liv 52.

Ai ciclul de recuperare pus la punct, cu pregnyl si ce mai trebuie?

P.S. : sper ca ai 7 mese pe zi, minim 15 milioane pe lun ain mancare, daca vrei rezultate cu steroizi

| Belmondo explică (pentru Cosmin86):

Si daca iau doar danabol cu liv 52 o luna de zile si pe urma gata ma duc la sala fara nimic? pai si cum iau liv 52 iau o data cu danabol dimineata si inainte de sala?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Belmondo):

Nu se ia asa simplu.

In primul rand raspunde la intrebare : ai 7 mese pe zi? Bagi 15 milioane pe luna in mancare? Sau ai doar 4-5 mese pe zi si vrei steroizi? straight face

| Belmondo explică (pentru Cosmin86):

Am am 7 mamanc bine nu e problema da vreau sa iau ca am facut 4 5 luni fara nimic si nu s-a vazut nici un rezultat si de aia vreau.happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Belmondo):

Daca aveai 7 mese trebuia sa cresti, inseamna ca n-ai. E imposibil sa nu cresti cu 7 mese.

Steroizi iei cand ti-ai atins maximul genetic si nu mai cresti, deci cand ai MINIM 10 ani de sala, nu 4-5 luni, si atunci doar daca participi la concursuri.

Fa intai 10 ani natural si apoi mai vorbim.

Stii cum se spune : daca nu cresti natural nu prea o sa cresti nici cu steroizi, ca e clar ca faci ceva gresit. Steroizii sunt pentru cei care au ani de sala si experienta, nu pentru un incepator.

Si tot in ani de zile te faci si cu steroizi, intr-o luna abia o sa pui 1 kg amarat, daca il pui si ala (mai ales ca la danabol se pierde 80 % din ce-ai pus in ciclu ).

| Silviu_TNt_1986 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu iau metanabol cu liv 52 de 3 luni si am pus pe mine 12 kg. Mananc bine, 4 mese pe zi + banane, covrigi, biscuiti, orice, intre mese.Aici depinde si de corpul fiecaruia. Daca eu am pus in 3 luni 12 kg cu metanabol asta nu inseamna ca toti or sa puna la fel, fiecare cum crede, e un risc, pui pe tine sau nu pui si depinde si cum va antrenati, conteaza foarte mult si asta.

7 răspunsuri:
| culturistu a răspuns:

Cosmine eu am facut un ciclu cu danabol si am luat in 3 sap 8.40 kg si mai am 2 sap. din a 4 sap bag androgeni si am 3 mese pe zi cu gustari intre ele + serious mass 4 porti pe zi si 3 mere pe zi. sunt multumit deci intro luna chiar daca mananci 2 mese pe zi tot pui 4 kg pe tine lejer poate si mai mult asta in cazu meu.

| cata90 a răspuns:

Aici gasesti foarte detaliat explicat cum se urmeaza un ciclu cu Danabol www.steroizi-originali.com/steroizi/ciclu-danabol-naposim/

Multi aleg sa foloseasca Danabol in primul ciclu pentru ca este un steroid ieftin. Insa nu e tocmai cel mai bun steroid, asa ca va sugerez sa va documentati mai bine inainte sa va aruncati in aceasta lume.

Cu cat steroizii sunt mai scumpi, cu atat sunt mai buni. Iar Danabolul nu este ieftin degeaba