| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp se poate face cancer bucal(oral) si/sau in gat, daca fumez putin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E ca si cum ai intreba...
In cat timp mor daca fac parasutism.
Pai depinde de noroc, uneori ti se deschide parasuta, alteori nu laughing deci sper ca ai inteles.

| Meryem027 a răspuns:

Nu e neaparat sa faci cancer. Au fost cazuri cand au facut, desi nu au fumat niciodata. Mna, depinde...Sa dea Dumnezeu sa fii sanatos/a!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Depinde de organism.
În câţiva ani se poate face, renunţă la ţigări ACUM!
Respectă-ţi sănătatea!
Hai că poţi!
Te pup!

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Depinde de organismul fiecarui om, poti sa nu faci deloc, sau poti face in 1-2 ani, cum poti face si in 20-30 de ani...