| RAY a întrebat:

In care te regăsești?
Fără rușine ca suntem pe o comunitate de ajutor reciproc
adhd
autism
schizofrenie
ipohondrie
depresie
anxietate
piromanie
psihoză
oligofrenie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Borderline, dar am avut și ceva episoade psihotice de vreo 2 ori.

| Theo94 a răspuns:

Cate putin in depresie si anxietate, tu?

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Puțin în depresie și mai mult în anxietate?