| Feyenooord666666 a întrebat:

In ce magazine as putea gasi pasta de dinti Elmex?

(la kaufland nu au)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonymousXXX a răspuns:

La orice magazin DM acolo gasesti 100% eu de acolo cumpar.

| Feyenooord666666 explică (pentru AnonymousXXX):

Multumesc!

| Feyenooord666666 explică (pentru AnonymousXXX):

Mersi!

Si la orice auchan gasesti.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ar fi fost, daca ai fii metionat si din ce sat, comuna sau oras esti... macar stiam ce sfat sa-ti dam, ca oricum nu te ajuta cu nimic, daca-ti spun ca am gasit eu la magazinul din coltul strazii laughing

| Feyenooord666666 explică (pentru Violleta2022):

Nu prea conteaza, conteaza la magazinele unde se poate gasi.