| Porumb3456yy a întrebat:

În ce poziție trebuie sa dorm dacă am piciorul în ghips?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu fata in sus.

| anonimg a răspuns:

Dacă medicul nu ti-a spus că trebuie să ții piciorul ridicat atunci când stai întins în pat, atunci poti să dormi oricum doresti.
Însănătoșire grabnică!

| Chubby2104 a răspuns:

Cât mai comod, pentru a nu îl luxa mai tare. Presupun că în întins, drept, cu fata în sus o să te ajute.