| Axel22 a întrebat:

In clasa a 7 a se da vreun vaccin obligatoriu la scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu stiu la scoala ta, dar la mine nu.

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Nu trebuie sa dai sa faci nici un vaccin nu te teme.

| introduaicinumele a răspuns:

Sunt a 9a. Nu am facut vaccin nici in a 5a, nici in a 6a, nici in a 7a si nici in a 8a si sunt sigur ca nici in a 9a n-o sa fac. Vaccinurile sunt o prostie, crede-ma mai mult fac rau. poate si din cauza asta s-a renuntat la ele.

| andrei575 a răspuns:

Nu.Doar POATE daca se face in clasa a 8 a.

| deya100 a răspuns:

Eu sunt clasa a 8 si da eu fac... sad
Dar te poti bucura ca anul acesta nu tu nu vei face! happy Dar la anul da! tongue

| vlad89c a răspuns:

In fiecare va fi un vaccin optional, daca vrei il faci, daca nu vrei (de fapt parintii tai isi dau acordul sau disacordul) atunci nu.

| tisulyna1 a răspuns:

Nu in clasa a7a nu se dau vaccine...Se vor da cand o sa fi in a8a.

| Axel22 explică:

Multumesc pentru raspunsuri big grin

Am dat la toti voturi pozitive, funda nu o mai acord deoarece toti ati dat raspunsuri bune happy