| Catacombe a întrebat:

In legatura cu aparatul dentar. Am primit un mesaj, dar nu am putut raspunde respectivului pentru ca sunt un membru junior.
Eu sunt din Suceava. El spunea ca e tot din Suceava si si-a pus aparat fix cu 20 de milioane [ jos si sus ].
Intrebarea e, la ce stomatolog? Si ce clinica sau cabinet? Avem sute de mii de stomatologi in Suceava si nu stiu care este mai bun. Funda celui care recomanda un cabinet. As vrea sa stiu daca ati fost si multumiti de razultat.
FUNDA! Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| InvertedDeformity a răspuns:

Primele 3 cabinete stomatologice sunt cele mai curate, performante si recomandate din orasul tau.
Un aparat dentar costa in jur de 500-800 ron, depinde de stadiul in care sunt dintii tai.Lucrul asta ti-l poate spune medicul stomatolog care te-a analizat.
http://www.medici-stomatologi.ro/suceava
http://www.romedic.ro/......ie/suceava