| emilia21 a întrebat:

In luna iulie ciclul a venit la 32 de zile si a tinut 4 zile, in luna august a venit la 38 de zile, si a tinut 2 zile si cateva ore, intrebarea mea e din ce cauza m-a tinut doar atat de putin, eu aveam un ciclu regulat care venea la 28-29 de zile.va rog dati-mi cateva sfaturi multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bine sa te vada un ginecolog si apoi, eventual, sa faci niste analize hormonale. Ceva s-a schimbat in organismul tau. Poate nu in rau, dar nu ai de unde sa stii.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bine sa te vada un ginecolog si apoi, eventual, sa faci niste analize hormonale. Ceva s-a schimbat in organismul tau. Poate nu in rau, dar nu ai de unde sa stii.

| foxi a răspuns:

Nu te ingrijora! Se regleaza in timp! Daca nu, consulta un medic!

| lorycykcl a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la ginecolog, aceasta dereglare ar putea fi de la orice: medicamente, stres, emotii, vreo infectie...

| BOGDAN a răspuns:

Nu e trreaba mea aici straight face

| emilia21 explică:

Nu sunt racita pentru ca nu m-a durut nimic, si nici nu sunt la inceputul primilor ani, am deja 6 ani de cand imi vine. deci nu stiu ce poate fi, oricum va multumesc astept alte opinii

| Laurici :x a răspuns:

Poy asa se intampla la inceput, mi s-a intamplat si mie, la inceput poate veni mai putin sau mai mult, depinde de organismwinking si daca vreo data va intarzia sa nu te sperii, asa sunt primii 2 aniwinking

| andreeasim1 a răspuns:

Poate fi o raceala cauza sau alimentatie schimbata, emotii pot fi o cauza foarte des intalnita. Cu siguranta e o schimbare a organismului. Dar mai bine du-te la un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ciclul tau a durat doar 2 zile si din cauza ca poti fi racita... Te-ai gandit si la posibilitatea asta.winking