| catalinacio1234567 a întrebat:

In noaptea de 20 Ianuarie 2021, eu unul am visat 3 vise foarte ciudate, in schimb prietenii mei au spus ca nu au putut dormi, dau ca au visat super ciudat. Ce inseamna? Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Azi este 20 ianuarie, deci vei visa, ieri a fost 19 spre 20 ianuarie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am o teorie.
În timpul somnului, sau în timpul nopții creierul este decuplat de la problemele zilei și în somn, de la simțuri. Astfel ese mai receptiv la biocâmpuri. Un eveniment major social sau de exemplu iminența unui cutremur, etc pot să activeze vise echivalente la mai multe persoane. Astfel de exemplu inaintea revoluției române din decembrie 1989, persoane obișnuite fără conexiuni la informații au avut vise premonitorii din care rezulta că Ceaușescu va fi omorât.

| Catrice a răspuns:

Nu știu ca eu am dormit super bine și după aproape 6 ore de somn, m-am trezit la 6 jumate super fresh și cu o energie debordanta. happy

| Zuzu1991 a răspuns:

Huh?!?
noaptea de 20 ianuarie e la... noapte, cum balarii ai visat tu la noapte si nu azi noapte care a fost 19 ianuarie

trecand peste asta, vise ciudate ai daca ai hipertensiune, sau daca iti faci hipertensiune (bei cofeina seara)
eu am hipertensiune, daca iti povestesc ce fise am o sa o iei la fuga... URLAND big grin

| goguPatent a răspuns:

Esti in viitor?
noapte de 20 ian abia urmeaza peste cateva ore bune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit din viitor laughing
On-topic: visele in mod uzual nu inseamna nimic, dar daca-s cosmaruri repetitive cu unele chestii de te deterioreaza, inseamna ca ai tu niste frici sau griji adanci.