| Flav a întrebat:

In perioada 29 iunie - 3 iulie 2009, Asociatia Caritatea din Cluj distrbuie carucioare pentru persoane cu handicap sau cu probleme locomotorii. Daca cunoasteti pe cineva care are nevoie de un astfel de carucior, contactati asociatia Caritatea str. Mircea Eliade nr. 22, Cluj-Napoca, tel. 0264-438050
Sper ca aceasta veste sa fie de bun augur si chiar sa impodobeasca cu fericire inimile oamenilorhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Multumim

| J7anine a răspuns:

Respect.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Este laudabil un asemenea gest. sper ca cei care au nevoie sa ia legatura cu ei. FELICITARI

| anonim a răspuns:

Foarte frumos. felicitari!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos gest! Sper sa ajunga la cei care au nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pentru toata tara sau doar limitat la Cluj? multumesc Alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara! Aceste caruciore sunt distribuite doar in Cluj sau si in alte judete? Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare trebuie sa ajungem acolo ca sa luam carucioare? as avea nevoie si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua! as vrea sa stiu cum as putea sa fac rost de un cadru de mers pentru o perioada de timp, pentru o persoana care are sechele dupa o interventie chirurgicala? va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Flav, sint Aghi dinTg.Mures,Salutari din partea clubului sportiv pentru.persoane cu dizabilitati