| Girly97 a întrebat:

In regula, stiu ca probabil la aceasta intrebare mi se va raspunde cu reprosuri si glume proaste dar sper ca macar unul sa fie serios. De ceva timp cand adorm seara incep sa aud niste voci foarte ciudate care ma trezesc noaptea din somn. Mi s-au parut ireale si m-am abtinut in tot acest timp de a spune cuiva ca sa evit riscul sa rada cineva de mine. Totusi nu mi se pare normal ce se intampla si vreau sa iau masuri, sa aflu ce se intampla cu mine si daca am innebunit. Cel mai bun si politicos raspuns va primi funda din partea mea!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
32 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la o manastire/biserica si sa chemi un duhovnic si sa-i explici ce ai patit. Eu am mai auzit de astfel de incidente si toti au mers la preoti ca sa scape de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este anormal, citeste mai mult despre proiectia astralã, mai pe scurt sunt doar niste vietãti care le auzi când iti pãrãsesti sufletul de corp farã sa-ti dai seama, iar când te ingrijorezi te intorci inapoi in corpul tãu. Nu mai Adormi cu emotii triste sa te gandesti la ceva nasol de obicei atunci apar, si sa nu iti fie frica ca nu iti fac nimic sunt inofensive si nu esti nebunã.