| Maxim_Ionut_Catalin_2000 a întrebat:

In seara asta am observat ca am o mancarime la piciorul stang aceasta fiind imediat sub ousor.M-am uitat si ce sa vezi, 5 punctulete micute unul dupa altul la primul si la ultimul fiind cate un fir de par,am luat o penseta si am vrut sa smulg acel fir de par,am tras de un capat si el a iesit si din partea cealalta,avand o lungime de 1, 5/2cm.acum am scapat de mancarime.Dar nu inteleg ce ar putea fi.tin sa mentionez ca nu am avut nici o operatie.Sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu e motiv de îngrijorare, ci de bucurie că ai rezolvat o problema fără să-ti dai seama de ea.
Locul se va vindeca acum; iar din când în când poti verifica locul. Mai târziu o sa găsești și pe net despre ce este vorba. Caci nici eu nu stiu. ^_^

| Maxim_Ionut_Catalin_2000 explică (pentru anonimg):

Multumesc frumos.

| anonimg a răspuns (pentru Maxim_Ionut_Catalin_2000):

Cu placere. Si eu iti multumesc pentru funda.
Multa sanatate!