| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am observat ca sub coasta dreapta langa "patratele" am ca un fel de umflătură iar in cealaltă parte nu am nimic. Ce ar putea fi? Menționez ca ma doare piciorul drept la fel si partea dreapta a spatelui

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Http://raboninco.com/1xAGL Cu imaginea asta poti sa identifici mai bine regiunea dureroasa.

| nicu991 a răspuns (pentru nicu991):

Cel mai probabil ceea ce palpezi tu acolo este de fapt lobul stang al ficatului sau colecistul.

| Chrissy93 a răspuns:

E posibil sa fie si hernie de disc lombara.

| adyurs a răspuns (pentru Chrissy93):

Probabil fiindca ziua precedenta am ridicat multe chestii si am depus mult efort