| cobrra a întrebat:

In Timisoara la Clinica de cardiologie exista un program national de cardiologie unde poti sa te inscri pentru achizitionarea unui defibrilator implantabil (casa de asigurari nu deconteaza.)Poate cineva sa ma ajute cu un numar de contact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să deconteze Casa de Asigurări, lasă că plătim noi că de aia plătim asigurările pentru șmecheri!
http://www.intimisoara.com/......a-154.html
Sănătate!
Pa, pa.