| Lkaoeodj a întrebat:

Buna, am nevoie urgent de o clinica
de cardiologie in Bucuresti care lucreaza cu casa de asigurări sa nu platesc nimic. Va rog mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și o să o găsești aici? Știi cum funcționează Google Search?

| newaccountbye a răspuns:

Clinica= privat
Mergi la un spital de stat cu trimitere de la medicul de familie