| DaReZon a întrebat:

In timp ce mancam mi-am inghitit pansamentul care era pus la masea. Are o marime cat unghia. Pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fii mai atent si tu.
O sa se elimine prin scaun.
Te pup!

| kteichd a răspuns:

Nu dar vezi sa iasa la scaun.

| johnyxus a răspuns:

Nu ai sa patesti nimic, se mai intampla.

| Aphrodytha a răspuns:

Posibil sa fie eliminat prin scaun, dar este posibil sa faca si o obstructie... ca sa fii sigur du-te la urgente.

| Capriciu a răspuns:

NU o sa patesti nimic va fi eliminat asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.

| Aaxell a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa mananci cu pansamentul la masea, era logic ca ai sa-l inghiti. Dar stai linistit ca nu ai sa patesti nimic, sa te uiti daca il vezi la urmatorul scaun. rolling on the floor

| StefYmic a răspuns:

Nu ai ce sa patesti nu mai fi asa paranoic pentru ca nu este bine deloc asta inseamna ca nu esti iesit prin viata