| DamianAndrei a întrebat:

Salut, ma puteți ajuta?
Mâncăm si dintr-o data mi-a căzut jumatate de măsea si am înghițit-o, apoi am găsit o parte din masea in gura, e destul de ascuțita si mi-e frică sa nu mi se întâmple ceva poate si bucata cealaltă este ascuțita. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sunshine123 a răspuns:

Maseaua inghitita se va dizolva in sucul gastric din stomac, nu iti fa probleme. Pentru cealalta bucata ascutita trebuie sa mergi la dentist si sa ti-o extraga.

| DamianAndrei explică (pentru Sunshine123):

Mulțumesc mult

| Sunshine123 a răspuns (pentru DamianAndrei):

Pentru putin!