| anonim_4396 a întrebat:

"In trecut" imi rodeam unghiile si acum ceva gen astea (la marime ma refer) https://www.google.ro/......ps?/search
Vreau sa stiu daca exista ceva cu care as putea sa le dau sa creasca ca sa fie normale

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maria_Aniella_1975 a răspuns:

Sanatos vorbind, daca nu ai calciu in corp nu cresc unghiile deloc, si uite o pastila pentru asta>>>Novophane Nail Cream, ACM... Sper ca te-am ajutat