| anonim_4396 a întrebat:

Scria cineva aici pe TPU ca frumsetea e relativa, dar pe bune acum.
Cui i se pare frumoasa fata asta? https://www.google.ro/......ps?/search
Acum, cui i se pare urata fata asta? https://www.google.ro/......ps?/search
FITI REALISTI!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astea sunt minciuni ca si banii aduc fericirea sau nu conteaza, dar muncesti o viata pentru ei, deci numai munci sa te vad eu cat de bine o sa o duci, frumusetea este universala, simetria fetei este ceva universal nu doar la om si in natura acel golden number

| raMLesS a răspuns:

Aia e urata ca-i proasta.
La fel si toti oamenii urati, ei sunt asa pentru ca sunt tampiti si lenesi.
Oricine poate sa fie frumos.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Man prea multe generalizari aiurea, inteligenta nu are legatura cu a fi urat.frumos nici cu lenea si faza cu oricine poate te inseli nu poti arata ca brad pitt in veci

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Nu am spus ca inteligenta are legatura cu unul dintre aspectele astea.
Spun doar ca o foarte mare parte din defecte se pot corecta.
Si nu trebuie sa incerci sa arati ca nimeni, nici Brad Pitt nu imita pe cineva, trebuie sa fii cea mai buna versiune a ta, frumusetea e efemera.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Si nu trebuie sa incerci sa arati ca nimeni, nici Brad Pitt nu imita pe cineva, trebuie sa fii cea mai buna versiune a ta, frumusetea e efemera.

vrajeala, cu toti vrem sa avem ce au alti, cu toti suntem fiinte emotionale

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Da dar Brad Pitt nu incearca sa copieze pe altul, el e increzator si are propriul sau stil.
Suntem diferiti, aratam altfel, una e sa te inspiri, alta e sa incerci sa arati exact ca idolul tau.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Nu la asta m-am referit, nici eu nu am idoli =e pacat, dar ma refer la chesti gem am vrea sa fim frumosi, sa avem banii, intelegi tu ideea

| Kerre a răspuns:

Daca ai grija putin de tine cred ca cei mai urati oameni pot deveni frumosi, cat pe dinauntru cat si pe dinafara.