| mgtow a întrebat:

In ultima vreme ma simt ciudat, am avut un contact sexual cu o tipa dar prezervativul s-a rupt si am decis sa fac niste analize pentru binele meu. Ma inteapa muschii, pieptul cateodata ma doare ma arde gatul in diverse ocazii, limba, vad putin in ceata si am o stare asa de oboseala moderata. Cand descarc si incarc marfa nu simt deloc dureri musculare sau oboseala, am fost la spital si mi-a zis ca nu e nimic la inceput dar mi-a recomandat sa fac analizele de sange pentru ca acolo se vede tot, oare sa fie din cauza caldurii starea asta de proasta dispunere? (vara de obicei nu ma simt bine detesc caldura) dar mi se pare ciudat de intepaturile musculare care le am si celalalte simptome cu gatul si vederea. Am slabit vreo 4 kg acum am 75 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
caldura da batai de cap tuturor si modificari in organism, probabil ca nu te hidratezi bine si de asta te simti slabit, pentru sanatatea si linistea ta, este recomandat sa faci un set de analize in special glicemia, doar facand ceva investigatii, poti afla ce se intampla cu al tau organism..cat despre contactul sexual, chiar daca s-a rupt protectia, daca fata era cunoscuta/curata/nu ai de ce sa iti faci griji, grijile vin cand te culci cu o necunoscuta si nu cunosti detalii despre ea..totusi atentie mai mare pe viitor.
O zi frumoasa sa aihappy

| untu a răspuns:

Fata e sanatoasa? Sa faca si ei niste analize,sa-ar putea ca ai luat vreo boala molipsitoare si contagioasa,sau poate a fost purtatoare de germeni:de exemplu virusul HIV, SIDA, GONOREE, SIFILIS, alte boli venerice.Ti-ai gasit sa faci dragoste cu ea in timpul postului ADORMIRII MAICII DOMNULUI?

| mgtow explică (pentru untu):

Nu e vreme de glume cand e vorba de sanatate e viata unei persoane in joc... asa a fost sa fie s-a facut varza prezervativul si nu stiu sigur ce am, nu prea imi fac griji ca na astept analizele sa vorbeasca. A fost o aventura tipa arata bine nu era ca un bat altii se duc cu tot orasul fara protectie si nu au nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu ma simt extrem de rau din cauza caldurii.
Eu spun sa-ti faci niste analize, oricum acolo se descopera ce ai.
Te pup!

| Maxxy79 a răspuns:

Stai linistit ca este de la caldura, oricum vezi ce iese si de la analize...sanatate.