| Adi_5561 a întrebat:

In ultimele 6 luni am primit destul de multe lovituri in zona testiculelor si a penisului! Este acesta un motiv de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bog15 a răspuns:

Ori secventa repetata de lovituri oriunde (cap, corp, penis, maina) poate creea grave problema in zona respectiva, in primul rand, elimina cauza (evident) si in al 2-lea rand, daca te doare ceva in mod constant du-te la doctor (fara rusine, pana problema nu se agraveaza), daca nu te doare, stai cuminte si bucura-te ca bijuteriile familiei sunt intacte big grin

3 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Orice lovitura chiar in joaca, chiar usoara poate crea probleme. Inteleg glumele cu aparati mosternitorii dar nici 6 luni wow! Cam lunga gluma laughing

| asskickerr a răspuns:

Depinde.Te doare sau esti doar paranoic?

| RaresPetre a răspuns:

Depinde de la cine daca este fata nu nu este ingrijorator daca ai primit din partea unui baiat te poti impankienta de un posibil caz de gay