| rouge a întrebat:

In urma rezultatului la analiza Testosteron 3, 18, voi putea ramane insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Care este normalul laboratorului (e dat in paranteza)?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Conteaza inca multi alti factori pentru a putea ramane insarcinata.
Medicul care te a trimis la analize va evalua in ansamblu situatia ta si, de ce nu, a partenerului tau, dupa care va da indicatiile necesare sa poti ramane gravida.