| EmotionalKoma a întrebat:

Inseamna ca imi creste tensiunea cand din picioare dintr-o data ma aplec sa iau ceva de jos(de ex) si simt ca imi explodeaza capul, simt asa o caldura...imi trece dupa cateva secunde? daca nu e tensiunea, atunci ce este?confused

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Si tensiunea. dar probabil esti si anemica. Asa patesc si eu si sunt anemica happy

| Kraxy a răspuns:

Pai da cred ca e tensiune asta cred eu.

| MartonIstvan a răspuns:

Asta e tensiunea.sigur