| JesterRO a întrebat:

Institutul de Endocrinologie C. I. Parhon. Aici trebuie sa ajung cu o trimitere de la medicul de familie pentru a rezolva o problema legata de dezvoltare? Si anume faptul ca nu ma ingras si am un fizic firav, fata de copil (par cu cativa ani mai tanar). Simt de ani de zile ca stagnez d. pd. v. fizic in timp ce altii cresc si se dezvolta pe langa mine la eforturi si ambitie mult mai mici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, acolo trebuie sa ajungi.

| gabriela a răspuns:

Ai incredere in Institutul de Endocrinologie. Pacat ca nu ai scris de varsta ta de acum.

| JesterRO explică:

21 de ani.