| FriendsShow a întrebat:

Intrebare pentru Bucuresti, sector 3.As vrea si eu o stomatologie de copii din Bucuresti, sector 3.Sa fie asa prin zona asta Titan...sa nu fie nici asa scump. dau funda. mersi multt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

In zona titan este o stomatologie care lucreaza pe baza unei adeverinte de la scoala si lucreaza gratis pentru ca are contract cu casa de asigurari.

| alexa007 a răspuns:

In zona titan este o stomatologie care lucreaza pe baza unei adeverinte de la scoala si lucreaza gratis pentru ca are contract cu casa de asigurari este in apropiere de sectia financiara pe o straduta langa un supermarker.