| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* o intrebare.Sunt din Bucuresti, sector 6, stiti cumva prin zona(sector 4, 5, 6) centre pentru animale? adica gen protectia animalelor? as vrea sa merg in centre din astea pentru animale pentru a ajuta oamenii de acolo.De exemplu sa fac curat la animale, sa le dau de mancare etc.Am 15 ani si imi doresc sa ajut animalelesad. Le iubesc foarte mult si as vrea acest lucru.
Si inca o intrebare: stiti cumva daca centrele de adoptii copii acepta copii de 15 ani pentru a se juca cu copii de acolo si astea. Daca stiti cumva centre ati putea sa imi dati si mie un link in care sa sun si sa intreb? dar tot din sectoarele 4, 5 si 6.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Nu stiu ce esti, fata sau baiat, dar un lucru este sigur; Ma aplec in fata ta. Asa un om, nu am mai intalnit pa TPU. Cinste tie si parintilor tai. Pa

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Bunahappy sunt fata happy. Multumesc mult pentru apreciere.

| VideoGame a răspuns:

Ceva de genu mi-as dori si eu sa fac vreau sa spun ca imi plac foarte mult animale si as vrea sa le ajut ori cum respect krissu