| Hypathia a întrebat:

Intrebare pentru fete: Este cineva care a luat pastile de Lecitina? A avut efecte secundare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Lecitina te ajuta la memorie.
Nu e ca pastilele de slabit, sa aiba efecte devastatoare.
Si e voie si la baieti.
Ia linistita, nu patesti nimic.
Multa lume ia Lecitina.
Succes!

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cred ca te intereseaza daca iti afecteaza ciclul sau secretiile hormonale, nu? Raspunsul este nu.
Este bine sa iei lecitina impreuna cu miere, pentru sporirea functiilor cerebrale.

| Minnie a răspuns:

Suplimentele alimentare (adica vitamine, minerale, alge gen spirulina etc) nu dau efecte secundare

| Hypathia explică:

Intrebarea este pentru fete pentru ca ma intereseaza in mod special daca Lecitina a avut efecte secundare in cazul lor. Nu spun ca baietii nu ar putea lua. Si nu ma refer la administrarea de diverse produse care contin Lecitina ci la acele capsule portocalii.

| patty32 a răspuns:

Eu am luat, nu a avut niciun efect secundar big grin
Eu luam de`aia sub forma de tablete de ciocolata laughing
Dar de ce pentru fete? thinking
Baietii nu pot lua pentru memorie?laughing

| Charger a răspuns:

De ce pentru fete, baietii nu ai voie sa ia Lecitina? Hai sa iti spun eu singuru efect secundar care mi l-ai creat e ca traiesti intr-o lume plina de barbati asa ca

smug OBISNUIESTETE! HA!

| Cretaker a răspuns:

La mine n-a avut nici macar efectul primar.

| Larisaa88 a răspuns:

Buna! :* Eu am luat timp de cateva zile (invatam pentru o olimpiada pe judet pentru care nu ma simteam deloc pregatita big grin ). Si nu, nu a avut efecte secundare, ba m-a ajutat (nu am excelat, dar am luat mentiune laughing ).

Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata dar...
"Reactii adverse:
De obicei minore, rareori cresterea salivatiei, greata sau insomnie dupa prizele de seara. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand efectele lecitinei sunt cu adevarat vizibile dupa o luna, asa mi-a zis medicul de familie, daca vrei sa obti rezultate in doar cateva zile iti recomand memo plus, dar acesta nu are efect de durata deoarece are componente care ajuta mai mult la concentrarea atentiei. lecitina poate duce la pierderea memoriei luata un timp indelungat.asta e ceea ce stiu eu...

| saddasdasdad a răspuns:

Este posibil sa-ti creasca un cap mai mare decat cel vechi.