| Catalina1210 a întrebat:

A luat cineva memo-plus? cum se procedeaza, efecte secundare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mayuri a răspuns:

Memo Plus are in compozitie cafeina. Adica e o cafea tare intr-o capsula. Primul efect al cafeinei este somnolenta, dupa care "trezeste" sistemul nervos o perioada de cateva ore, dupa care da inapoi stare de somnolenta si oboseala. Daca vrei sa ai spor la memorat, atunci lecitina vitamine B(B1, B6, B12) care sunt neuroborante.

| Catalina1210 explică (pentru Mayuri):

Multumesc!

| Mayuri a răspuns (pentru Catalina1210):

Cu placere! happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are efecte slabe.

| manuel72 a răspuns:

Se plangea cineva pe-aici ca da somnolenta.

Răspuns utilizator avertizat
| qWerty1291 a răspuns:

Incearca-l si vei vedeawinking

| Catalina1210 explică (pentru qWerty1291):

Mai bine te abtineai :-))