| mo0nlight a întrebat:

Ati luat vreo data lecitina? Ce gust are? Are efecte secundare?

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Eu lecitina sub forma de pastile
Da.Pe mine una m-a ajutat foarte mult.Retineam mult mai repede si mai uso cuvintele.Gandeam mai limpede.Si ma concentram super repede.Am luat in perioada cu teze.Luam cam 2-3 pe saptamana ca sa nu exagerez.Normal se poate lua 1 pe zi asa a indicat.Pe cutie scria Lecitina Forte...si era mai puternica... oricum are 30 de pastile si costa vreo 20 de lei.
Si te ajuta super mult.Numai ca trebuie sa ai si ambitie ca sa inveti!

Bafta!>big grin

1 răspuns:
| Muffins a răspuns:

Eu mi-am luat lecitina sub forma de ciocolatahappy
Te ajuta sa te concentrezi si sa memorezi mai repede