| MartinLuther a întrebat:

La analizele normale se vad drogurile in sange? Ex:Benzidamina,dextrometorfan, valium?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Exista teste speciale pentru depistarea drogurilor. La analize obisnuite cred ca ar putea sa-ti iasa modificari ale rezultatelor analizelor, dar care sa nu explice cauza acestor modificari.

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Se vad doar daca faci teste speciale. La analizele de rutina nu sunt incluse de obicei testele astea, ca ie scumpe si statu n-are bani ca se fura.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

P.S: Nu stiu in ce masura este benzidamina considerata drog de catre medici.

| MartinLuther explică:

Dar in urina?