| CArtoons a întrebat:

la analizele de sange normale...se vede daca ai vreo problema la plamani sau la inima sau daca ai cancer? mersi:*

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Nu cred. Depistarea cancerului se face prin scanarea corpului (care parte a corpului o doresti tu,sau daca vrei poate fi integ corpul :*) Te intinde pe un pat si te baga exact ca la solar, in ceva cu multa lumina, iti pune castile in urechi ca sa nu auzi galagia pe care o face aparatu. Dar dureaza fff multtt. Pentru scanarea capului un coleg de'al meu a stat 2 ore. Si iti dai seama ca ii foarte aiurea sa stai 2 ore nemiscat nail biting.

| daragiu a răspuns:

Da