| klau123ful a întrebat:

La anlize la sange se vede daca fumezi?
Cum pot sa "falsific" analizele sa nu iese? Ms anticipat:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu se vede la analizele de sânge, doar la cele mai speciale!
De exemplu se vede atunci cand trebuie sa faci radiografie pulmonara.
Te pup!

| klau123ful explică (pentru anonim_4396):

Da. Ms m-ai linistit ai fundita

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu te-ai nascut in 97 si fumezi? esti batut in cap?

| klau123ful explică (pentru Cosmin86):

E problema ta ce fac eu? DA fumez si care+i problema?

| Cosmin86 a răspuns (pentru klau123ful):

Problema e ca nu ai inca plamanii dezvoltati. daca vrei sa fumezi, fumeaza macar dupa ce se termina dezvoltarea, acum probabil nici nu le simti cu trebuie