| KissFlorin a întrebat:

La cati ani a murit fratele lui PUYA din cauza drogurilor?
Funda pentru raspunsul corect!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

I-a,vezi google ce zice? daca dai un click s-ar putea a gasesti informatia dorita.

| KissFlorin explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Mersi ca nu mi-ai dat niciun raspuns

| IceTea a răspuns:

Http://www.fotokristall.narod.ru/mov0001.swf - uite aici mai multe informatii