| Alex955 a întrebat:

La ce ajuta l-arginina? As dori un răspuns de la cei care folosesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alecsa1190 a răspuns:

Ajută la dezvoltarea masei musculare și la creșterea în înălțime (depinde ce fel de exerciții faci)

| Alex955 explică (pentru Alecsa1190):

E adevărat ca ajuta și la slăbit?

| Alecsa1190 a răspuns (pentru Alex955):

Da