| Queen2678 a întrebat:

La ce alimente ar trebui sa renunț pentru a slabi in 3 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dulciuri, carbohidrati in exces. Si bagă miscare!

| minrest a răspuns:

La paine. La orice masa dupa ora 18. La orice alimente si bauturi indulcite cu zahar; in afara de cafea (daca bei cafea).

| Donsavas a răspuns:

La toti carbohidratii simpli.

| peperonies a răspuns:

Orice facut cu zahar, faina, cereale. spor.

| Denila123 a răspuns:

Nu renunță, bea o cana, cu o lămâie stoarsă, și zahăr, o linguriță, și vei slabi, daca vrei îți dau un lik pe Facebook, cu multe metode.

| qieiqpalz a răspuns:

Sa nu faci cum a zis rm12! e o prostie

| Rm12 a răspuns:

Sucuri, fast food, carne, paine eventual. Ideea este: sport si multe fructe si legume.

| AnonimaPISY a răspuns:

Fainoase dulcuri sucuri chiar si naturale fast food dar nu insamna sa nu mai mananci eventual carne putine grasimi salate de preferabil putin ulei si ulei de masline FUNDA