| anonim_4396 a întrebat:

La ce categorie de varsta poate aparea sindromul burn-out?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Oricand.
Dar daca nu e burnout si e doar hipotiroidie? Pana la un punct seamana destul de curious.

| VelaJohny98 a răspuns:

La varsta la care te duci la scoala, nu pe bune toata ziua sa te streseza mama sa inveti lasa televizoru ca ai teme, pana nu inveti nu pornesti calculatorul, la scoala sentimentul ala ca esti ascultat si nu sti lectia oboseala stresul etc... iti spun eu la persoanele tinere http://www.hipo.ro/locuri-de-munca/vizualizareArticol/841/workaholism