| SkrillexS a întrebat:

La ce doctor ar trebui să mă adresez pentru o problema la pleoapa?
Nu îmi afectează vederea, este un fel de biluta mica mica in pleoapa
Vă mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oftalmolog.

| mi25 a răspuns:

Biluta de grasime ti-o elimina repede oftalmologul. De regula cu o internare de o z (de dimineata pana face "operatia")

| Eireann a răspuns:

Opthalmolog sau dermatolog. Sau -cel mai bine- medicul de familie care o sa stie sigur unde sa te trimita.

| 1234568807 a răspuns:

La doctorul care se ocupa cu ochii evident, acela fiind oftarmologu

| IceRope a răspuns:

Mergi la un ochiometrist.

| paula4729 a răspuns:

La oftalmolog