| ingerash_8177 a întrebat:

Am si eu o mica problema: a inceput sa mi sa zbata pleoapa de la ochi, ba cea de jos ba cea de sus. e ceva rau? doar ca ma enerveaza foarte tare.

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Nu e nimic grav, de obicei trece dupa un somn bun.

3 răspunsuri:
| LorryDulce a răspuns:

Poti sa faci toate crucile din lume...mie mi se zbate de luni intregi, deci...ce zice Eu93 e adevarat dar acum depinde

Răspuns utilizator avertizat
| emgirl a răspuns:

Pai mi-a zis bunica ca, cand ti se bate pleoapa stanga ii de rau si cea dreapta ii de binebig grin si ii adevarat am patit eu asabig grinbig grin:*sper ca te-am ajutat