| lilskies a întrebat:

La ce doctor ma duc in legătură cu problemele la subraț?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Medicul de familie este in masura sa puna diacnosticul, daca e necesar i-ti emite o trimetere catre specialist. Sanatate maxima!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsurile bune sunt doar cele care mentioneaza medicul de familie. El iti va da trimitere apoi.

| antimulte a răspuns:

Medicul de familie decide ce si daca faci analize sau la ce specialist sa te mai duci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La medicul de familie in primul rind, iar el i ti va da trimitere catre alt specialist, intreaba l pe medicul tau de familie unde trebuie sa mergi ca el stie.

| siriusblack98 a răspuns:

Atata timp cat sunt probleme de piele te duci la dermatolog.

| WhiteLife a răspuns:

La medicul de familie, care îți dă trimitere la dermatolog sau endocrinolog, după caz, cum s-a mai spus. Îți poți face mai întâi analizele și dacă totul e ok înseamnă că ține de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probleme ai? Transpirație excesivă?

| lilskies explică (pentru anonim_4396):

Da si urât mirositoare

| anonim_4396 a răspuns (pentru lilskies):

Cred ca se numește bromhidroza la medicul dermatolog dar trebuie sa mergi și la endocrinolog s-ar putea sa suferi de o disfuncție a glandei tiroide mai exact hipertiroidia încearcă o cura de detoxifiere a organismului mergi la medicul de familie îți va da trimitere și nu vei plăti consultația.