| PaharDeSticla a întrebat:

La ce doctor trebuie mers pentru a verifica daca ai contactat o boala cu transmitere sexuala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal mergi la medicul de familie si el iti da trimitere. Daca nu vrei sa mergi la medicul de familie platesti la un dermatolog (cabinetul se numeste dermato-venerice).

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La dermatolog

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La dermatologie boli venerice spitalul colentina, esti din Bucuresti? Acolo au cabinet spitalul colentina, dar ai nevoie de trimitere de la medicul de familie, sa nu uiti acasa buletinul si cardul de sănătate.

| PaharDeSticla explică:

Va multumesc, sunt din Craiova, o sa ma duc la privat