| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

La ce medic ar trebui sa merg pentru a-mi regla transpiratia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Endocrinolog

| mihai69 a răspuns:

Dermatolog și endocrinolog.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuoia a răspuns:

La endocrinolog.
Vezi ca sunt aia care fac bascalie cu "transpirationist".

| UserRo10 a răspuns:

Endocrinolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La transpirolog.

| IceRope a răspuns:

La un transpiraționist.

| Fantaspirit a răspuns:

La endocrinolog.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Transpirolog

| Pths89 a răspuns:

Endocrinolog