| izvordemunte a întrebat:

La ce varsta v-au aparut primele fire de par alb?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La 32 inca n-am vazut nici unul la mine. Abia are maica-mea cateva. Este ereditara in cea mai mare masura.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi-au aparut inca. Am 31 de ani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum am albit în urma șocului care l-am primit de la viață prin moartea mamei mele la sfârșitul anului trecut.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

La 35; dar nu te ajuta cu nimic raspunsul; fiecare este diferit/-a

Stefan
| Stefan a răspuns:

La 40 de ani a inceput sa-mi apara primele firicele de par alb.

| Razvan a răspuns:

Din pacate nu am niciun fir albsad

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pe la 16-17 ani am avut eu un fir alb...adică acum câteva luni happy

| Good Cat a răspuns:

Inca nu am asa ceva, insa cunosc o persoana apropiata careia i-au aparut la varsta de 23-24 ani.

| ady_9922 a răspuns:

Pe la 16 ani

| Lawrence a răspuns:

Până acum nu mie niciunul.

| nodeerskulls a răspuns:

Ehehe...eu am cateva fire albe si am 16 ani.

| T!mea a răspuns:

Inca nu mi-a aparut niciunul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doua fire, vrei sa le vezi? am 28 de ani.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17... am 20 acum si s-au inmultit. nu foarte tare dar sunt mai multe fata de 17...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani... a inceput sa imi apara firele de par alb...multz spun ca din cauza stersului sad

| roxana_6765 a răspuns:

Scuze...cred ca firele de par alb nu apar in functie de varsta, consulta un specialist.cu stima Roxy