| anonim_4396 a întrebat:

La momentul actual, exista vreo victima de gripa porcina in Romania?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-a infirmat, Eileen.

assiris
| assiris a răspuns:

Din cite s-a spus nu s-au semnalat cazuri.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu am auzit la stiri de un tip din Spania care a venit in Arad si prezenta simptomele gripei porcine.

Janina
| Janina a răspuns:

Doamne fereste...asta ne-ar mai trebui ca in rest le avem pe toate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din fericire momentan cica nu avem... dar din pacate cum se intampla de obicei... vom avea... si la noi va dura mult timp! pentru ca tara noastra se numeste ROMANIA! si la noi din pacate toate decurg greuwinking